MuR@T OffiCiaL WebPaGe | Anasayfa Hakkımda | İletişim

Kevin Costner İstanbul’da!

Genel GüncelMeteorain12 Jan 2009


Kevin Costner bu kez bir reklam filminde oynamak için İstanbul’daydı. Müzisyen kimliğiyle 2007 yılında İstanbul’da konser veren ünlü aktör Costner’in, İstanbul’da 3 gün kalacağı bildirildi.

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Kevin Costner, Türk Hava Yolları’nın (THY) tanıtılacağı reklam filminde oynamak için Türkiye’ye geldi.

THY’nin, bir dünya starı olan Kevin Costner’i Türkiye’ye getirerek, havacılıkta global oyuncu olduğunu tüm dünyaya ilan ettiği belirtildi.

Müzisyen kimliğiyle 2007 yılında İstanbul’da konser veren ünlü aktör Costner’in, THY’yi tanıtacak reklam filminin çekimleri için geldiği İstanbul’da 3 gün kalacağı bildirildi.

Kendisinin yazıp yönettiği ve oynadığı “Kurtlarla Dans (Dances with Wolves)” filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü yıldızın rol alacağı THY’nin yeni reklam filminin, Türkiye ile birlikte 70 ülkede yayımlanacağı belirtildi.
2008 yılında bir önceki yıla göre business yolcu sayısını yaklaşık yüzde 20, transit yolcu sayısını yaklaşık yüzde 45 artıran THY’nin, Kevin Costner’in oynayacağı yeni reklam filmiyle Türkiye’nin tanıtımına da katkıda bulunacağı kaydedildi.

Toplam Okunma : 1406 , Bugün : 0

Trackback | Yorumları Takip Et

Yorum Yazın

Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapınız.Powered By MuR@T | Copyright © 2021 Tahsin MuR@T BAYDUR | OfficiaL Web Page - Kişisel Web Sayfası