MuR@T OffiCiaL WebPaGe | Anasayfa Hakkımda | İletişim

AMD Düğmeye Bastı

Program, Pc / DonanımMeteorain20 Sep 2008

Oyun deneyimini geliştirmeyi planlayan AMD’nin Fusion adlı projesinin ilk ürünü Fusion for Gaming ortaya çıktı. Peki bu ürün ne işe yarıyor?

Büyük reklam kampanyalarıyla Fusion oyun platformunu tanıtan AMD, bu platformun ilk meyvesini kullanıcılarla paylaştı. Fusion for Gaming adlı bir uygulama olan bu meyve, oyunculara bilgisayarlarını tam performansla kullanma imkanı sunuyor. Üzerinde Fusion yazan bir masaüstü düğmesinden ibaret olan uygulama, bu düğmeye basıldığında bilgisayarı tamamen oyuna adapte ediyor.

Tek Tuşla Overclock

CPU ve görüntü işlemciye temel düzeyde overclock yapan Fusion tuşunun diğer bir önemli özelliği de, arka planda çalışan Windows uygulamalarını kapatıp tekrar açabilmesi. Yani Crysis Warhead’i çalıştırmadan önce Fusion’a tıkladığınızda, Skype, Windows Defender ve benzeri arka plan uygulamaları toptan kapanıyor ve bilgisayarınızdan tam verim alabiliyorsunuz.

Nvidia ve Intel’e İzin Yok

Ücretsiz olan uygulama, kabul edilebilir bir şekilde sadece hem işlemcisi hem de ekran kartı AMD/ATI olan konfigürasyonlarda çalışıyor. Yani Intel işlemciniz ya da Nvidia ekran kartınız varsa, Fusion for Gaming’i indirmekle vakit kaybetmeyin. Öte yandan, Fusion şimdilik sadece Vista 32 bit destekliyor. 64 bit Vista kullanıcılarının da AMD’nin Fusion platformunun bu ilk meyvesinden yararlanmak için biraz daha sabretmeleri gerekiyor.

:: Fusion for Gaming uygulamasını indirmek için tıklayın.

Toplam Okunma : 808 , Bugün : 1

Trackback | Yorumları Takip Et

Yorum Yazın

Yorum Yapabilmek İçin Giriş Yapınız.Powered By MuR@T | Copyright © 2020 Tahsin MuR@T BAYDUR | OfficiaL Web Page - Kişisel Web Sayfası