MuR@T OffiCiaL WebPaGe | Anasayfa Hakkımda | İletişim

Volkan Son Dakikada Çıldırttı

SporMuR@T16 Jun 2008

Volkan Son Türkiye’nin üçüncü golü bulduğu milyonların ayağa kalktığ an kaleci Volkan akılalmaz bir hata yaptı. Sonraki dakikalar kabus gibiydi.
16 Haziran 2008 / 07:44
Volkan Demirel’in atılması, Çek Cumhuriyeti maçında yaşanan güzelliklerin tuzu, biberi oldu.

Son dakikada saha dışında kalan milli file bekçisi büyük üzüntü yaşarken, tartıştığı Koller’in yanına giderek özür diledi.

Üç oyuncu değişikliği hakkını kullanmamız nedeniyle Tuncay eldivenleri takarak kaleye geçti.

Tuncay ellerini açıp dua ederken, milli takım oyuncuları kaleye topu yaklaştırmamak için herşeyi yaptı. Ve maç inanılmaz mücadeleyle, kabus gibi geçen 2 dakikayla bitti.

Genç kaleci Volkan, karşılaşmanın ardından da rakip kaleciyi teselli ederek, takdir topladı.

Toplam Okunma : 641 , Bugün : 0 Yorum Yap »

Adım Adım Final Yolu

SporMuR@T16 Jun 2008

 Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim maçtan sonra futbolcularına övgüler dizdi. Volkan’ın son dakikada kırmızı kartla oyun dışı kalmasına ise Terim tepki gösterdi.

İşte Terim’in açıklamalarından satır başları;

“İlk yarıda güzel bir performans sergileyemedik. İlk yarıda oynadığımız futbolu oynanmamış sayıyorum. Son bölümlerde iyi oyunuzla çeyrek finale gittik… Önemli olan bunu başarmaktı. Biz başarıya son dakikalarda ulaştık. Çok şükür son 8′e kaldık. Adım adım gidiyoruz. “

ELEŞTİRİLERE GÖSTERGELİ YANIT

“Nihat’ı neden oyundan çıkarmıyorsun Tuncay’ı neden oynatıyorsun diye eleştirildim… Nihat’ı neden oyundan çıkarmıyorum, işte bunun için… Tuncay’ı neden oynatıyorum işte bunun için…”

BU ZAFER TARİHE GEÇER

“Bu zaferimiz tarihe geçecek. İlk yarıda rakibi çözmeye çalıştık.. Ben çocuklarımın alınlarından öpüyorum. Bu oyunla oynadıkları için elenseler sanırım yine herkes onları tebrik ederdi. Biz topu yere indirdiğimizde tehlikeli olan bir takımız. Bunu da gösterdik.”

HEP TÜRK USULÜ YAPIYORUZ

“Volkan’ın gördüğü kırmızı kart haklıydı. Hep Türk usulü yapıyoruz. Sinirimizi de sevincimizi de gizli yapamıyoruz, ölçüsünde tutamıyoruz. Ama buna takılmayacağız.”

Toplam Okunma : 689 , Bugün : 0 Yorum Yap »

MSSQL inj. Win. Server R00t | Video

VideolarımMuR@T11 Jun 2008

MSSQL injection Yöntemi İle Asp Web Yazılım Dilinin Açıklarından Yararlanarak Win. Server R00tLama.

Video

Toplam Okunma : 717 , Bugün : 0 Yorum Yap »

Sabit diskinizin gürültüsünü azaltın

Pc / DonanımMeteorain06 Jun 2008

Sabit diskler masaüstü PC’lerdeki gürültüden sorumlu aygıtların başında geliyor. Çalışırken çıkardıkları metalik ses, daha da önemlisi okuma ve yazma sırasında oluşturdukları gürültü, Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 816 , Bugün : 1 Yorum Yap »

Sitenizin sol üst köşesine Türk bayrağı

İnternetMeteorain06 Jun 2008

 

Güneydoğu’ da verilen şehitlerimiz yada Türklüğe hakaret gibi nedenlerle Web sitenizde bizim de yaptığımız gibi protesto etmek istiyorsunuz. Bir çok sitede olan bu uygulamayı sizde yapın istedim.
Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 603 , Bugün : 0 Yorum Yap »

İFRAME Hakkında

Web TasarımMeteorain06 Jun 2008

Iframe, sayfa içlerinde yer alan başka sayfalara ait pencerelerdir. Dilediğiniz her sayfayı diğer sayfalarla ilişkili olarak kullanabilirsiniz. Peki nasıl kullanacağız: Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 662 , Bugün : 0 Yorum Yap »

Phptriad kurulumu ve kullanımı

Web TasarımMeteorain06 Jun 2008

 Windows kullananlar için Php tabanlı uygulamalar geliştirmek için en büyük engellerden biride işletim sisteminin PHP dilinden anlamasını sağlamanın zorluğudur. Windows işletim sistemi üzerine manuel olarak Php, Mysql ve bunların uyumlu olduğu bir Web Sunucu uygulamasını yüklemek gerçekten zaman alır ve dikkat gerektirir.
Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 801 , Bugün : 0 Yorum Yap »

CD-ROM’larınızı DVD-ROM’a dönüştürün.

Pc / DonanımMeteorain06 Jun 2008

CD-ROM’larınızın DVD okumasını istermiydiniz? Eğer elinizde eski ve gözden çıkardığınız minumum 24x hızında bir CD-ROM varsa bunu DVD-ROM’a çevirebilirsiniz. Lazer başlıkları CD-Romları 25 derecelik açı ile okuyormuş.
Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 3290 , Bugün : 0 Yorum Yap »

Fatih Belediyesi Wimax Projesi’ni başlattı

Genel GüncelMeteorain05 Jun 2008

Fatih Belediyesi’nin, Intel öncülüğü ve desteğiyle geliştirilen WiMAX Projesi hayata geçiyor. İnsanlığı geleceğe taşıma vizyonuyla çalışan Intel, geliştirdiği teknolojilerle birçok alanda ilklere imza atılmasına öncülük ediyor. Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 615 , Bugün : 1 Yorum Yap »Powered By MuR@T | Copyright © 2020 Tahsin MuR@T BAYDUR | OfficiaL Web Page - Kişisel Web Sayfası