MuR@T OffiCiaL WebPaGe | Anasayfa Hakkımda | İletişim

Firefox 3 Beta 2 indirilmeye sunuldu

TeknolojiMeteorain26 Dec 2007

Firefox geliştiricileri tarayıcının üçüncü sürümünün ikinci betasını indirilmeye sundular. Yeni nesil tarayıcı geliştirilmiş güvenlik ve kullanım kolaylığı özellikleri getiriyor.

Mesela Firefox 3, Places isminde, siteleri yıldızlarla değerlendirme imkânı veren bir yer imi yöneticisi ile geliyor. Bu sayede siteler ayrı bir veri tabanında tutuluyor ve yer imi oluşturma işlemi gereksiz hale geliyor. Avantaj: kullanıcı, ilgi çekici siteleri sonradan incelemek için çabucak not etmiş oluyor. İndirme yöneticisi de yeniden düzenlendi. Artık tamamlanmamış indirmeleri sorunsuz bir şekilde devam ettirebilecek.
Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 926 , Bugün : 2 Yorum Yap »

Google Talk: Tercüman arkadaşınız

TeknolojiMeteorain26 Dec 2007

bann.jpg 

Anında mesajlaşma yazılımı G.Talk şu andan itibaren tercüme-botları şeklinde çevirme hizmeti sunuyor

oogle’ın anında mesajlaşma yazılımı Talk şu andan itibaren tercüme-botları şeklinde çevirme hizmeti sunuyor. Kullanıcılar botları kişi listelerine ekleyebiliyor ve tercüman olarak kullanabiliyorlar. Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 864 , Bugün : 1 Yorum Yap »

Göktaşı hızla yaklaşıyor

Genel GüncelMeteorain26 Dec 2007

bann.jpg 

Los Angeles (AA)- Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) uzmanları, Ocak ayının sonunda Mars gezegenine bir asteroidin çarpabileceğini düşünüyor. NASA’nın gök cisimlerini inceleyen özel birimi NEOP, söz konusu asteroidin yörüngesinin önceden kestirilmesinin zor olduğunu, bununla birlikte 75′de bir ihtimalle 30 Ocak’ta kızıl gezegene çarpabileceğini ve Devamını Okuyun »

Toplam Okunma : 861 , Bugün : 0 Yorum Yap »Powered By MuR@T | Copyright © 2020 Tahsin MuR@T BAYDUR | OfficiaL Web Page - Kişisel Web Sayfası